top of page

חידושים מתערוכת הבנייה CONSTRUMAT - ברצלונה

אחרי שנים של ביקורים בתערוכת הבנייה בישראל השנה ביקרתי בתערוכת הבנייה בברצלונה!

פייר, היא הייתה מאוד דומה במובנים רבים ומבחינת החומרים שהוצגו בה, אבל היו גם הרבה דברים שונים, כפועל יוצא מתצורת בנייה וצרכים אחרים של מדינות שונות. אחסוך מכם פרטים יבשים כמו חומרי איטום, שלל תעלות ניקוז וצנרות פנמיות, בחרתי לכם את הTOP FIVE שלי שיותר מדברים DESIGN.


אז קדימה מתחילים:

קבלו את הבית המטריף מעץ של חברת arquima שמתמחה בבנייה קלה ואקולוגית, איך קירות המעטפת של הבית הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהעיצוב והתחושה החמימה שהעץ מייצר בחלל הפנימי.

מה ששבה אותי יותר מהעיצוב הוא הדרך שבה נבנה המיצג לתערוכה.

לרגע הרגשתי שאני ממש בתוך החלל, התמונה הודפסה על יריעת בד עם תאורה מאחוריה שנתנה תחושה של עומק ותלת מימדיות, תראו כמה שזה יפהשקע ותקע

קולקציית המתגים הצבעוניים של חברת JUNG, רק תבחרו צבע והוא שלכם!

זה נכון שעם השנים חלק מהבונים והמשפצים הופכים את ביתם לבית חכם שמגוון העיצובים לפאנלי השליטה שלו הוא רחב ואלגנטי. אבל השקעים והמפסקים המסורתיים עדיין כאן ועוד ישארו שנים קדימה אז למה לא להתייחס אלהם כחלק מהעיצוב?

לשבור את הלבן הסטנדרטי או את "השחור הפרוע" שהעיז לשבור את הלבן.

איך עושים את זה נכון?

בחרתם קיר כוח עם צבע ייחודי? צבעו גם את המפסק בצבע תואם שיטמע כחלק ממנו, אתם יותר מהטיפוסים המעיזים? בחרו צבע אחר שדווקא יבלוט יותר ויתן קיק עיצובי.


מדרגות

היה לכם חלום למדרגות עץ בבית וברגע האמת גיליתם שהן לא עומדות בתקציב? חשבתם על חלופת חיפוי אבן אבל האבן פחות התאימה לסגנון העיצובי של הבית?

התייאשתם? כמעט התפשרתם?

יש לי חלופה נוספת עבורכם - גרניט פורצלן!

לא תראו אותה עדיין בכל בית שני,

אבל היא לגמרי בדרך להיות חומר חיפוי למדרגות נפוץ הרבה יותר. היא מכניסה לתמונה עוד הרבה אפשרויות עיצובית ולא פחות חשוב, טווח המחירים מאפשר התאמה לתקציבים שונים.

סוד קטן, אם ריצפתם את החלל באריחי גרניט פורצלן במידה שרוחבם לא קטן מרוחב המדרגות שלכם, אתם יכולים לקבל מראה תואם ואפילו לחסוך עוד ולהמשיך עם אותו אריח. בתנאי אחד! שהמידות נלקחו בשטח ע"י איש מקצוע וחיתוך האריחים יעשה בלייזר בזוית של 45 מעלות. אם לא, בין היתר, לעולם לא תלכו שם יחפים.


מגוון פרטי חיבור - רק תבחרו!


פישבון - אין חייה כזאת

עוד אחד מהמוצגים שתפס לי את העין הוא מילון המונחים של סוגי הפרקטים השונים.

מה שגרם לי להכין לכם מילון כיס שתוכלו לשלוף ברגע האמת, כולל השם האמיתי של "פישבון".


ובחזרה לבתים האקולוגיים,

הייתם חוסכים בכסף ובאנרגיה או שאתם חושבים שיש דברים שהנפרדות יפה להם?


והאחרון, הבאמת חביב, הפינה החמה שלי בלב - מגורים במכולה.

My box experience


זוכרים את הפוסט הזה אני רוצה לגור במכולה ?

עוד לא קראתם?! ממליצה בחום, הוא מלא השראה ויכול לפתוח לכם את המחשבה לאופציות בנייה נוספות, המלצה אובייקטיבית ממי שכתבה אותו :) ואיפה הכל התחיל? אי שם כשזכיתי בתחרות עיצוב שנפתחה לכלל משרדי האדריכלות עבור עיר הנדל"ן באילת ובית הקפה מכולה שעיצבתי ונבנה בתוך 5 שבועות בלבד!


Comments


פוסטים אחרונים
עיצוב אונליין
bottom of page